Tłumaczenia przysięgłe Warszawa

Nasza zlokalizowana na terenie Warszawy firma specjalizuje się w profesjonalnych tłumaczeniach uwierzytelnionych (przysięgłych). Świadczone przez nas usługi są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami oraz rozporządzeniami. Kadrę Dag-Center tworzy grono doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych językoznawców. Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe zarówno z języka angielskiego, jak i niemieckiego. Dokładamy wszelkich starań, by przekłady były realizowane w trybie ekspresowym. Zapewniamy również stuprocentową poufność. Wykonywane przez nas tłumaczenia przysięgłe są bardzo precyzyjne. Dodatkowo wszyscy pracownicy doskonale orientują się w aspektach prawnych innych krajów oraz znają niezbędne słownictwo specjalistyczne z różnych dziedzin. Dbamy również o to, by wycena każdego zlecenia była jak najkorzystniejsza dla klienta. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu – chętnie wszystko Państwu wyjaśnimy i ustalimy warunki współpracy.

Tłumaczenia uwierzytelnione tzw. przysięgłe wykonywane są przez tłumacza przysięgłego.

Nasz tłumacz wpisany jest na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości RP.

Do poświadczenia tłumaczeń oraz poświadczenia odpisów pism tłumacz przysięgły używa pieczęci, zawierającej w otoku jego imię i nazwisko, a w środku wskazanie języka, w zakresie którego ma uprawnienia oraz pozycję na liście tłumaczy przysięgłych.

Na wszystkich poświadczonych tłumaczeniach oraz poświadczonych odpisach pism, które wydaje tłumacz przysięgły, wymienia się pozycję, pod którą tłumaczenie lub odpis są odnotowane w repertorium.

Tłumaczenia przysięgłe wykonujemy w następujących trybach

  • Standardowym (do 5 stron obliczeniowych dziennie)
  • Pilnym (od 6 stron obliczeniowych dziennie)
  • Ekspresowym (z dnia na dzień lub tłumaczenie w tym samym dniu)

* Nie jest liczony dzień przyjęcia tekstu do tłumaczenia i dzień oddania gotowego tłumaczenia; liczone są tylko dni robocze.