Tłumaczenia techniczne angielski Warszawa

Biuro Dag-Center oferuje wysokiej jakości tłumaczenia techniczne tekstów dotyczących szerokiego spektrum zagadnień. Mogą to być zarówno artykuły naukowe, instrukcje, opisy, jak i publikacje o charakterze komercyjnym lub reklamowym itp., powstałe w języku angielskim. W Warszawie można nas znaleźć przy Alejach Jerozolimskich, w budynku usytuowanym tuż przy Placu Zawiszy, naprzeciwko stacji WKD. Zamówienia wykonujemy na czas i po atrakcyjnych stawkach.

Tłumaczenia techniczne Warszawa – Angielski

Translatoryka to nasza pasja. Zatrudniamy ekspertów z różnych dziedzin, związanych m.in. z inżynierią, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne przekłady, których przedmiot stanowią nawet najbardziej skomplikowane obszary wiedzy, techniki czy nauki. Dotychczas zrealizowane przez nas projekty, referencje od naszych partnerów, z którymi prowadziliśmy współpracę i opinie klientów jednoznacznie wskazują na to, że tłumaczenia techniczne z angielskiego w Warszawie warto zlecić właśnie nam.

Na rynku biur translatorycznych jesteśmy obecni już od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy liczne certyfikaty i wyróżnienia. Szczególną dumą napawa nas tytuł Laureata konkursu w Krakowie „Przedsiębiorstwo przyszłości 2014”. O jego przyznaniu decydują naukowcy o znaczącym dorobku w środowisku akademickim w Polsce.

Oprócz materiałów o profilu technicznym w biurze tłumaczeń wykonujemy również przekłady z i na angielski:

Co sprawia, że tłumaczenia techniczne z angielskiego w Warszawie cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Współpraca międzynarodowa pomiędzy instytucjami naukowymi, obecność zagranicznych koncernów w Polsce, które właśnie w stolicy najczęściej lokują swoje przedstawicielstwa, zainteresowanie wąskimi dziedzinami wiedzy – to główne powody, dla których translatorzy posiadający znajomość nietypowych zagadnień i opisującego je słownictwa są na rynku przekładów bardzo pożądani. Nie każde biuro w Warszawie oferuje tłumaczenia techniczne, uwierzytelnione i inne z języka angielskiego materiałów i publikacji dotyczących np. budowy maszyn, elektrotechniki, automatyki, energetyki, robotyki bądź związanych z takimi zagadnieniami, jak biotechnologia, inżynieria biomedyczna, urbanistyka, geodezja, telekomunikacja, kartografia czy oceanologia. Jednak bez względu na to, jak skomplikowany jest język branżowy, w którym wykonujemy przekłady, zleceniodawcy mogą zawsze liczyć na najwyższą jakość otrzymywanych treści.

Nie ma znaczenia, czy poszukujesz tłumacza przysięgłego, technicznego czy jakiegokolwiek innego rodzaju tłumaczeń w Warszawie. W Dag-Center znajdziesz kompleksowe wsparcie i profesjonalizm, jakiego oczekujesz.