Z życia biura

W okresie od 2016 do 2022 roku obsłużyliśmy ponad 2460 zleceń.

Dotychczas daliśmy pracę wielu profesjonalnym tłumaczom. Wykształciliśmy kilkunastu rzetelnych stażystów otwierając im drogę do dalszej kariery. Daliśmy możliwość rozwoju i poznania branży ambitnym i sumiennym studentom.

W naszej kooperacji stawiamy na partnerstwo, elastyczność, profesjonalne kompetencje zawodowe,  szczerość, uczciwość  i dobre serce.

Współpracowaliśmy  i współpracujemy głównie z dużymi profesjonalnymi podmiotami gospodarczymi i instytucjami oraz międzynarodowymi organizacjami.  Szanujemy i obsługujemy również każdego detalicznego klienta. Nasza praca jest niewidzialna, ale możemy być po cichu dumni, że nasza działalność przyczyniła  się do sukcesów wielu międzynarodowych wydarzeń  i pomyślnego załatwienia tysiąca spraw naszych klientów.

Dziękujemy również  naszej konkurencji za to, że istnieje motywując nas do starania się bycia lepszym i inspirując nas do dalszego rozwoju i doskonalenia naszej firmy każdego dnia.

Dziękujemy serdecznie  wszystkim pracownikom za dotychczasową wspólną pracę i zapraszamy nowych kooperantów do wspólnego, konstruktywnego działania.